Biuletyn Informacji Publicznej  Miasto Sulejówek  www.sulejowek.pl
Biuro Rady Miasta
Dane
Poradnik Interesanta
Organy
Burmistrz Miasta
Zastępca Burmistrza Miasta
Sekretarz Miasta
Skarbnik Miasta
Przewodniczący Rady Miasta
Rada Miasta
Komisje
Miejski Komitet Ochrony Pamięci Walk i Męczeństwa w Sulejówku
Referaty Urzędu Miasta
Wybory
Prawo lokalne
Statut
Regulamin
Sesje Rady Miasta
Zarządzenia Burmistrza
Opinie pokontrolne
Audyt wewnętrzny
Budżet
Wieloletnia Prognoza Finansowa
Podatki i opłaty
Wieloletni Plan Inwestycyjny
Strategia rozwoju
Zagospodarowanie przestrzenne
***
Jednostki organizacyjne
Spółki prawa handlowego
Sprawozdania
Praca
Przetargi
Ogłoszenia
Inwestycje
Oferty inwestycyjne
Dane o środowisku
Rejestry i ewidencje
Oświadczenia majątkowe
° Radni
° Władze Miasta
° Kierownicy miejskich jednostek
° Pracownicy Urzędu Miasta
° Spółki
Informacje nieudostępnione
Serwis
Podstawa prawna
Sprawdź stan spraw
Dziennik Ustaw
Przydatne linki
Wyszukiwarka
Instrukcja obsługi
Redakcja
Rejestr zmian
Statystyka odwiedzin
 Oświadczenia majątkowe > Władze Miasta strona główna 

Władze Miasta
 

Burmistrz - Arkadiusz Śliwa


 - początek kadencji



 


Burmistrz - Waldemar Chachulski


    


V kadencja


I II       


 - koniec kadencji

 
Data wprowadzenia informacji 2004-07-15 09:15:19 Informację zaktualizowano 2011-05-31 08:29:52, wprowadzający: Michał Kalinowski
 

Z-ca Burmistrza - Krzysztof Kuśmierowski


    V kadencja


      


 - koniec kadencji


Z-ca Burmistrza - Magdalena Łukomska


  - oświadczenie w związku z objęciem stanowiska


 
Data wprowadzenia informacji 2007-12-04 13:23:48 Informację zaktualizowano 2011-06-03 13:49:11, wprowadzający: Robert Zawadzki
 

Z-ca Burmistrza - Andrzej Belka 


    


V kadencja


  

 
Data wprowadzenia informacji 2003-07-03 14:10:35 Informację zaktualizowano 2009-07-22 14:35:10, wprowadzający: Agnieszka Pintara
 

Sekretarz - Hanna Stefaniuk


  - oświadczenie w związku z objęciem stanowiska


Sekretarz - Krystyna Rudnicka


    


V kadencja


        

 
Data wprowadzenia informacji 2003-07-03 14:11:50 Informację zaktualizowano 2011-06-16 13:11:08, wprowadzający: Agnieszka Pintara
 

Skarbnik - Anita Bielawska


- objęcie stanowiska


Skarbnik - Halina Kusak


VI kadencja



- odwołanie ze stanowiska


 


V kadencja


      


Skarbnik - Alicja Matuszewska


    


V kadencja


 

 
Data wprowadzenia informacji 2003-07-04 10:26:28 Informację zaktualizowano 2011-06-03 13:32:35, wprowadzający: Robert Zawadzki
wersja do druku